اخبار > مجموعه پیام های تبریک اعضای هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه به مدافعان سلامت

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


پیام تبریک رئیس دانشگاه به مدافعان سلامت درآغاز سال جدید و نوروز 1400

مدافعان شجاع سلامت و همکاران ارجمندم در مراکز بهداشتی، امدادی و درمانی

با سلام و احترام،
حضور مجاهدانه و تلاش های مقدس شما در بسیج ملی مبارزه با کرونا از یکسال عبور کرد.
در سالی که گذشت به لطف خدا، مشارکت مردم و تلاش همه مدافعان سلامت و به خصوص شما سنگربانان شجاع حوزه بهداشت و درمان موفقیت های بزرگ و غرور آفرینی در کنترل بیماری کووید-19 بدست آمد. در این مدت علاوه بر کسب رضای خداوند، موفق شدید تا حماسه های تاریخی و صحنه های جاویدانی را در لوح زرین خدمت گزاری نظام بهداشت و درمان به ثبت برسانید و با کوله باری از دعای خیر مقام معظم رهبری و مردم نجیب و قدرشناس ایران، سال 1399 هجری شمسی  را به پایان رساندید.
اینک، و در بهاری که به شمیم مبارک اعیاد شعبانیه و قدوم مبارک حضرت صاحب الامر(عج) معطر گشته است، به نوبه خود از تلاش های ارزشمند و خالصانه شما تشکر و قدردانی می کنم و با گرامیداشت یاد و خاطره همه عزیزانی که در سال گذشته از دست دادیم و به خصوص مدافعان سلامت و شهیدان خدمت، از خداوند متعال می خواهم تا سال جدید را برای همه انسان ها قرین صحت و سلامت وبرای شما همکاران ارجمندم مشحون از موفقیت و توفیق خدمت نماید.

دکتر سید محمد هاشمی شهری
رئیس دانشگاه


پیام تبریک مشترک مدیر شبکه و رؤسای حوزه های بهداشت و درمان شهرستان خاش به مناسبت حلول سال نو

متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 

 همکاران ارجمندم 

 

بهار جلوه گاه اراده لایزال الهی در بازآفرینش طبیعت و نوروز طلیعه این دگرگونی؛ امید که به پاس نو شدن طبیعت، دل و جانمان را جلوه ای تازه ببخشیم و سال نو را آغاز کنیم.

 

سال ۱۳۹۹ نیز به پایان رسید، سالی متفاوت و پر فراز و نشیب همراه با جلوه های زیبایی از  تلاش های خالصانه، صبورانه و شکوه ایثار و از خودگذشتگی شما همکاران گرانقدر در مقابله با بیماری کرونا در کنار ارائه سایر خدمات روتین حوزه سلامت که گوشه ای از آن را در  راه اندازی بخش های ویژه مراقبت و درمان بیماران کرونایی، مراکز غربالگری ۱۶ ساعته، انتقال بیماران، نظارت بر کفن و دفن بهداشتی متوفیان، فاصله گذاری اجتماعی، تشکیل تیم های مراقبت و رهگیری و مراجعه به منزل و محل کار  بیماران کرونایی، کنترل دو طغیان بزرگ بیماری در مناطق نجف آباد و نوک آباد، اجرای طرح بزرگ شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با همراهی و مشارک مثال زدنی مردم و کلیه مدیران شهرستانی به ویژه سپاه سرفراز شهرستان شاهد بودیم.

 

لذا برخورد لازم دانستیم ضمن تشکر از تلاش شما همکاران، آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و عید باستانی نوروز را به همه شهروندان عزیز به ویژه مسئولان و کارکنان حوزه های مختلف بهداشت و درمان تبریک و تهنیت و شادباش عرض نموده و برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش مسئلت نماییم.

انشااله با تداوم همکاری و مشارکت شما شهروندان عزیز، به زودی شاهد جشن پایان بیماری کرونا باشیم. 

 

 

دكتر سينا ملاشاهي صنعتگر


سرپرست مركز بهداشت شهرستان سراوان

 

باسمه تعالی

 

همکاران عزيز و گرانقدر 

سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش های ما به گذشته می پیوندد.

شما عزیزان در سال سخت و طاقت فرسای درگیر با ویروس منحوس کرونا به عنوان خط مقدم مقابله با این بیماری حضوری پررنگ و قهرمانانه ایفا کردید و با کار و تلاش چند برابري و مخلصانه در اوج کمبودها و مشکلات کارنامه ای درخشان از خود به يادگار گذاشتید

با تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی به شما همکاران گرامی و خانواده های معززتان؛ امیدوارم که با همت خود در سال جدید نیز برگ های زرین دیگری بر کتاب پرافتخار بهداشت و سلامت کشورمان بیفزایید و به فضل الهی به جایگاه های والاتر و بالاتر دست یابید.

از درگاه ايزد منان برايتان سلامتي و آرامش آرزومندم

 

 

دکتر احمد سپاهیان


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان سراوان


فرا رسیدن اعیاد شعبانیه وعید نوروز ۱۴۰۰ و آغاز سال نو بر تمامی  تلاشگران عرصه سلامت ، همکاران گرانقدر و پرسنل پرتلاش شبکه بهداشت ودرمان سراوان مبارک باد.

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

تلاشگران عرصه سلامت ، همکاران گرانقدر و پرسنل پرتلاش شبکه بهداشت ودرمان سراوان

با سلام واحترام

خوشحالیم که پس از یکسال جانفشانی وتلاش شبانه روزی و مباررزه بی امان با بیماری مهلک قرن در آستانه سال 1400 قرار گرفته ایم ، تجدید حیات طبیعت وانتشار رایحه بهاری خستگی ها را ذایل وامید به روزهای بهتر را نوید میدهد.

صمیمانه اعیاد شعبانیه وآغاز سال نو را خدمت شما انسانهای بزرگوار وخانواده صبور ومحترمتان تبریک عرض میکنم وآرزومندم به لطف حق سالی پر بار وعاری از نگرانی را در پیش رو داشته باشید ، از منظر وظیفه شناسی خدمات بی ریا وموثر شما در تامین سلامت هموطنان را عرج مینهم ودر مقابل عظمت مجاهدت وایثار بی بدیل مدافعان سلامت که تحمل تمام سختیهای سال گذشته را بر ایمان آسان نمود وصفحات ماندگاری در کتاب خدمات جامعه  سلامت به یادگار گذاشت .

سر تعظیم فرود میاورم وبه روح پاک شهدای مظلوم مدافع سلامت درود میفرستم.

ایام بکام وچراغ خدمت بی منت پر فروغ باد

 

 

دکتر فرحناز میر 

ریاست بیمارستان علی بن ابی طالب

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یا مقلب القلوب الابصار

یا مدبر اللیل النهار

یا محول الحول و الاحوال 

حول حالنا الی احسن الحال

 نوروز برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع نموده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی در سایه منویات مقام معظم رهبری و ظل توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) پاسداری نماید.

اکنون که در پایان راه سال ۱۳۹۹ ایستاده ایم سالی که  با همه گیری کرونا آغاز و به پایان رسید، سالی که از هر طرف سختی می بارید و گاهی فشار آنقدر زیاد بود که نفس ها می برید و جان ها به لب می رسید.

لازم می دانم به تک تک شما عزیزان و همکاران خسته نباشید و خدا قوت گویم، می دانم جان خسته و زخمی شما را مرهمی جز داروی امید نیست. 

خطر ویروس کرونا همچنان کاملأ جدیست پس در خانه بمانیم و با استفاده از تلفن و یا فضای مجازی نوروز را به یکدیگر تبریک بگوییم.

در پناه الطاف لايزال الهي و آرزوي توفيق روزافزون و سلامتي و طول عمر رهبر كبير و فرزانه انقلاب را دارم و صمیمانه‌ترین تبریکات و شادباش‌ها را به مناسبت سال نو و بهار طبیعت به پیشگاه تمامی پرسنل شاغل در بیمارستان ابراز می‌نمایم .

امیدوارم در سال جدید پس از فائق آمدن بر این بیماری طبق شعار امسال با استفاده از تمام ظرفیت های علمی و تخصصی خود ،مسیر ایجاد رضایتمندی و ارایه خدمات به مراجعین گرامی را با قدرت ادامه دهید.

سال نو مبارک

 

 

 

1399/12/30   ٠٧:٠٧  News  ٣١٥٤٢

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

ابلاغ ریاست هیات اجرایی هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی
نگرانی از کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عادی انگاری در جامعه
دانشجویان حاضر در مجموعه خوابگاهی ریحانه النبی (س) دانشگاه علوم پزشکی زاهدان غربالگری شدند
روند افزایشی بیماران کرونایی در بیمارستان بوعلی زاهدان
برگزاری کلاسهای آموزشی جهت ماماهای روستایی دوره دیده شهرستان سیب وسوران
بیماران نباید خودسرانه اقدام به قطع یا تغییر دارو نمایند
نظارت کامل بر فعالیت قنادی ها، شیرینی فروشی ها و رستوران ها در شهرستان خاش
انجام بیش از 117 هزار بازدید از مراکز و اماکن عمومی توسط بازرسان بهداشت محیط زاهدان در سال 1399
کسب مقام سوم دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در المپیاد ورزش‌های همگانی
داروخانه های متصل به سامانه تیتک، مجاز به دریافت تعرفه خدمات دارویی هستند.
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 99/11/24 دانشگاه های علوم پزشکی
افزایش نگران کننده موارد ابتلاء در موج جدید بیماری کرونا
اصلاحیه اطلاعیه نقل و انتقالات
ادارات و سازمان ها در مدیریت بحران کرونا نقش مهمی را ایفا می کنند
اصول تغذیه در ماه مبارک رمضان در شرایط کرونا
برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی جهت متصدیان و کارگران قنادی های شهرستان سیب و سوران
استمرار واکسیناسیون پزشکان و کادر درمان
اطلاعیه راه اندازی سامانه جامع نقل و انتقال کارکنان دانشگاه
آغاز واکسیناسیون کووید -19 پاکبانان زاهدانی
نزدیک شدن به شاخص های متوسط کشوری با اضافه شدن 320 تخت بیمارستانی به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

محتوای مرتبط